Csoportbeosztás az FKF1104 "Idegennyelvi alapismeretek" c. tantárgyhoz - 2016/2017. tanév I. félév

CSOPORTBEOSZTÁS

FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉS

FKF1104 Idegennyelvi alapismeretek

TISZTELT HALLGATÓINK!

Elkészült az online szintfelmérés eredménye alapján az FKF1104 tantárgykódú kurzus csoport-beosztása.

Mivel meghosszabították a tantárgyfelvételt 2016. szeptember 9-én 13:00 óráig, saját maguk is át tudnak jelentkezni a NEPTUN rendszerben az alább közzétett beosztás alapján az Önök számára kijelölt csoportba. Ha ez valakinek elkerülné a figyelmét, a jövő hét folyamán a Hallgatói Szolgáltató Központ munkatársa végzi el az átjelentkeztetését.

Kérjük, hogy az alábbi beosztás alapján jelenjenek meg az 1. tanórán:

2016. szeptember 7-én (szerdán) illetve (2016. szeptember 9-én (pénteken) a megjelölt tanteremben.

A táblázatot a "Tovább" gombra kattintva érik el.

Tisztelettel kérjük azokat a hallgatókat, akiket a tanév II. félévére irányítottunk át, hogy szeptember 9-én 13:00 óráig adják le a tantárgyat. Az FKF1104-es kurzus a következő félévben is meghirdetésre kerül, nincsen semmilyen következménye, ha azt nem ebben a félévben teljesítik. Számukra a tárgyfelvételt és a szintfelmérő megírását a II. félév beiratkozási hetében biztosítjuk. Kérjük, hogy a II. félév megkezdése előtt figyeljék honlapunkat és NEPTUN üzeneteiket a további tájékoztatás céljából.

Kérdéseiket a B épület 125. irodájában tehetik fel.

Mindannyiuknak eredményes nyelvtanulást, szép diákéveket kívánunk a Nyíregyházi Egyetemen!

                                                                               Idegennyelvi Oktató és Vizsgáztató Központ

FKF1104 Idegen nyelvi alapismeretek

Csoportbeosztás

FKF 1104/01 – Angol nyelv 1. csoport

Konczné dr. Nagy Zsuzsanna

 P 8:00 – 9:30

B 134. terem

 

NÉV

NEPTUN KÓD

SZAK

1.

Balogh László

N0B49G

mg. mérnök

2.

Batta Zsolt

PZ8SGU

mg. mérnök

3.

Éles Patrik

G0OW9M

programterv. inf.

4.

Gömze Angéla

FE9YD1

turizmus-vendégl.

5.

Jécsák Dániel

LX4FAO

programterv. inf.

6.

Lisovszki Mihály

PLMAXD

mg. és él. gépészm.

7.

Petrovánszki Edina

HIQORB

csecsemő és kisgy.n.

8.

Répási Patrik

YDECCP

szoc. és ifj. munka

9.

Scheibli Beáta

CSIWWW

csecsemő és kisgy.n.

10.

Smid Zoltán

E3Z2BF

mg. mérnök

11.

Sveda Tamás

ST3Q03

mg. mérnök

12.

Vajas Zoltán

XHVJ6T

programterv. inf.

13.

Valaszek Tamás Attila

HJ6QQX

mg. mérnök

14.

Vincze Ádám

HULFRO

programterv. inf.

 

FKF 1104/02 – Angol nyelv 2. csoport

Buszlai Éva

 P 8:00 – 9:30

B 139. terem

 

NÉV

NEPTUN KÓD

SZAK

1.

Bálint Ádám

K375LG

programterv. inf.

2.

Bényei Márk

CIJ25J

programterv. inf.

3.

Hernádi Lilla

CVNWE8

programterv. inf.

4.

Izsoó Attila Bence

XWTERL

programterv. inf.

5.

Kovács Gergő

VFOL08

programterv. inf.

6.

Pachman Zsolt

YCO3FJ

mg. mérnök

7.

Petics György

LOZTSX

mg. mérnök

8.

Ruzsinszki Norbert

FFGX1G

szoc. és ifj. munka

9.

Severa Ágnes

CIOX7H

szoc. és ifj. munka

10.

Sipos Enikő

EPBQBH

szoc. és ifj. munka

11.

Szűcs Nikoletta Judit

TU8B2J

programterv. inf.

12.

Teplán Attila

FSIC30

programterv. inf.

13.

Varga Miklós

U59IAE

programterv. inf.

14.

Zsanda Enikő

CI0SBV

szoc. és ifj. munka

 

FKF 1104/03 – Angol nyelv 3. csoport

Dr. Csiky Nándor

 P 10:00 – 11:30

C 025. terem

 

NÉV

NEPTUN KÓD

SZAK

1.

Agócs Zsolt

AUWI62

programterv. inf.

2.

Balogh Kristóf János

DC9DO3

programterv. inf.

3.

Csernay Attila

HV9LVV

programterv. inf.

4.

Galambos Marcell Péter

U9US8Q

programterv. inf.

5.

Horváth Bence

ODG4DX

mg. mérnök

6.

Imre Tímea

XMIPZ9

csecsemő és kisgy.n.

7.

Kiss Dominik Tamás

ELIYKL

mg. mérnök

8.

Majoros Xavér Márk

YFYOEU

mg. és él. gépészm.

9.

Pachman Máté

FESXAK

mg. és él. gépészm.

10.

Seres Konrád

LCSSGY

mg. és él. gépészm.

11.

Soltész Máté

Y6D8OW

mg. mérnök

12.

Szamos Katalin

RLTGHG

csecsemő és kisgy.n.

 

FKF 1104/04 – Német nyelv

Dr. Csiky Nándor

 P 8:00 – 9:30

C 025. terem

 

NÉV

NEPTUN KÓD

SZAK

1.

Balázsi Loretta Lívia

DW876J

gazd. és menedzsm.

2.

Balla Evelin

W7VP75

szoc. és ifj. munka

3.

Baranyi Gábor

B77GS8

gazd. és menedzsm.

4.

Bocskor Lídia

WBG8GK

csecsemő és kisgy.n.

5.

Kaszonyi Judit

KIPX5F

csecsemő és kisgy.n.

6.

Komaság Kitti

GMEOYQ

csecsemő és kisgy.n.

7.

Mihály Lilla

YGW894

csecsemő és kisgy.n.

8.

Németh Enikő

CPZW6G

csecsemő és kisgy.n.

9.

Poczók Kristóf

Y9K894

programterv. inf.

10.

Tóth Viktória

V8XHL6

szoc. és ifj. munka

11.

Varga Richárd

JA1ODD

mg. mérnök

 

FKF 1104/05 – Francia nyelv

Nagyné dr. Schmelczer Erika

 P 8:00 – 9:30

B 112. terem

 

NÉV

NEPTUN KÓD

SZAK

1.

Benus Bernadett

OFLJ2A

szoc. és ifj. munka

2.

Kárpáti Ádám Csaba

C3KD6S

szoc. és ifj. munka

3.

Legeza-Nagy Lívia

C6HI2E

csecsemő és kisgy.n.

4.

Márföldi  Kitti

WF0UKT

szoc. és ifj. munka

 

FKF 1104/11 – Angol gazdasági szaknyelv

Konczné dr. Nagy Zsuzsanna

 Sze 12:00 – 13:30

B 139. terem

 

NÉV

NEPTUN KÓD

SZAK

1.

Barnai Andrea

F8PZNB

gazd. és menedzsm.

2.

Dusik Balázs

BJOXDG

gazd. és menedzsm.

3.

Fülöp Dominik

X33XSB

gazd. és menedzsm.

4.

Gulyás Dóra

CUQGW1

gazd. és menedzsm.

5.

Honvéd Renáta

BCMXPV

gazd. és menedzsm.

6.

Kandrák Ferenc

OFN5M3

gazd. és menedzsm.

7.

Kovács Gergő

L9E02J

gazd. és menedzsm.

8.

Maksa László

SHV4GE

gazd. és menedzsm.

9.

Pálinkás Fruzsina

AQYQ66

gazd. és menedzsm.

10.

Pataki Dávid

V7HC6Y

gazd. és menedzsm.

11.

Rádi Enikő

Y5VYLG

gazd. és menedzsm.

12.

Sógor Barbara

PRR9Y6

gazd. és menedzsm.

13.

Stofa Renáta

GROR3G

gazd. és menedzsm.

14.

Szabó Dóra

IPI1IG

gazd. és menedzsm.

15.

Zsámják Evelin

D0HV4C

gazd. és menedzsm.

 

FKF 1104/21 – Angol turizmus szaknyelv

Buszlai Éva

Sze 10:00 – 11:30

B 139. terem

 

NÉV

NEPTUN KÓD

SZAK

1.

Dzsudzsák Mónika

PPI90S

turizmus-vendégl.

2.

Hugyecz Vivien

A7IY77

turizmus-vendégl.

3.

Kovács Andrea

DJRVQI

turizmus-vendégl.

4.

Liskány Petra

K2ZZ9V

turizmus-vendégl.

5.

Nádudvari Zsófia

T2TI2W

turizmus-vendégl.

6.

Nyisztor Edit

HFGVX7

turizmus-vendégl.

7.

Rácz Brigitta

F6KR5I

turizmus-vendégl.

8.

Rácz Kinga Zsófia

KW7DPQ

turizmus-vendégl.

9.

Szép Réka

M89RQF

turizmus-vendégl.

10.

Szőllősi Viktória

H1ZWY0

turizmus-vendégl.

11.

Sztányi Ágnes

NL5OA3

turizmus-vendégl.

12.

Szűcs Evelin

AUQK9A

turizmus-vendégl.

13.

Tóth Dorottya

ZR1RWU

turizmus-vendégl.

14.

Varga Leila

HLM0QG

turizmus-vendégl.

 

 

FKF 1104/22 – Német gazdasági és turizmus szaknyelv

Dr. Kiss Kálmán

Sze 12:00 – 13:30

B 132. terem

 

NÉV

NEPTUN KÓD

SZAK

1.

Baglé Richárd

IKGBDR

gazd. és menedzsm.

2.

Darvai Alexandra

GIIGP7

gazd. és menedzsm.

3.

Huszti Vanda Eszter

HB1CO7

gazd. és menedzsm.

4.

Nagy Szandra

E1QHN1

turizmus-vendégl.

5.

Rajzinger Loretta

TYAS9B

turizmus-vendégl.

6.

Szendi Renáta

CAB1DW

gazd. és menedzsm.

7.

Tóth Mária

OAB1J6

gazd. és menedzsm.

8.

Tukacs Nikoletta

ELV6LB

turizmus-vendégl.

 

A II. félévre átirányított hallgatók listája:

Kérjük, hogy 2016. szeptember 9-én 13:00 óráig adják le a tárgyat a NEPTUN rendszerben.

 

NÉV

1.

Balázscsik Máté

2.

Balogh Barbara

3.

Bara Erika

4.

Batai Bence Sándor

5.

Beregi Gyula Szilveszter

6.

Csizma Márk

7.

Csorba Eszter

8.

Csukai Attila

9.

Czagány Zoltán

10.

Dobrosi Dóra

11.

Gerlai-Nagy Helga

12.

Gerzsenyi István

13.

Hegedűs Dávid Koppány

14.

Hegyes Kitti Zsuzsanna

15.

Hrabina Erik Sándor

16.

Iván Beáta

17.

Jármi Eszter

18.

Jenei Henrietta

19.

Király Melinda

20.

Kiss Anita

21.

Kiss Gábor Krisztián

22.

Kovács Ákos

23.

Kovács Katalin

24.

Kujbus Dorina

25.

Láczó Nikolett

26.

Lukács Judit

27.

Molnár László

28.

Nagy Balázs

29.

Nánási László

30.

Neviczki Csaba

31.

Németh Norbert

32.

Nyövedi Sándor

33.

Piczil Dániel

34.

Polonkai Beatrix

35.

Puskás Norbert

36.

Ragó Bettina

37.

Sani Klaudia

38.

Stekler Kinga Eszter

39.

Szánthó Renáta

40.

Szarvas Gergő

41.

Szilágyi Fanni

42.

Szondi Ivett

43.

Szőllősi Tamás

44.

Szűcs Judit Gabriella

45.

Tamási Dávid

46.

Tomasószky Lili

47.

Tóth Panna Barbara

48.

Veress Attila Máté

 

shadow