Az Egyetem Vezetői

 

Cím: 4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/b

 

 

 

REKTOR

Dr. habil. Onder Csaba
 

Telefon: (36) 42-599-444, (36) 42-599-400/2020

Email: rektor@nyf.hu

Titkárnő: Bereczki Jánosné, eva.bereczki@nyf.hu

Telefon: (36)42-599-400/2018

Fax: (36) 42-404-092
 

KANCELLÁR
 

Dr. Kvancz József

 

Telefon: (36) 42-599-417, (36) 42-599-400/2544

Email: kvanczj@nyf.hu

Fax: (36) 42-402-489 
 

 ÁLTALÁNOS REKTORHELYETTES


Dr. Kiss Ferenc
 

Telefon:  (36)42-599-400/2093

Email: kissfe@nyf.hu

Fax:
 

MB. OKTATÁSI REKTORHELYETTES

 
Tóthné dr. Kerülő Judit

 

Telefon:  (36)42-599-485, 599-400/2104

Email: kerulo@nyf.hu

Fax: (36) 42-404-092

TANÁRKÉPZÉSI FŐIGAZGATÓ
 

Dr. Szabó Antal

 

Telefon: (36)42-599-400/2097

Email: szaboa@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485
 

 

INTÉZETIGAZGATÓK

Alkalmazott Pedagógia és Pszichológia Intézet


Vassné dr. Figula Erika

 

Telefon: (36) 42-599-400/2562

Email: figulae@nyf.hu

Fax: (36) 42-402-485 
 

Gazdálkodástudományi Intézet (weboldal)

Vargáné dr. Bosnyák Ildikó

 

Telefon: 0642/599-400/2366

Email: bosnyak@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485
 

Környezettudományi Intézet (weboldal)


Prof. Dr. Szép Tibor

 

Telefon: (36)42-599-400/2126

Email: szept@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485
 

Matematika és Informatika Intézet (weboldal)


Dr. Toledo Rodolfo

 

Telefon: (36)42-599-400/2143

Email: toledo@nyf.hu

Fax:
 

Műszaki és Agrártudományi Intézet (weboldal)


Dr. Sikolya László CSc.

 

 

Telefon: (36) 42-599-434, (36) 42-599-400/2375

Email: sikolya@nyf.hu

Fax: (36) 42-433-404

 

Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet (weboldal)


 
Dr. habil. Pethő József
 

Telefon: (36)42-599-400/2108

Email: pethojos@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485

 

Tanítóképző Intézet (weboldal)

 
Dr. Jenei Teréz
 

Telefon:

Email: jeneit@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485

 

Társadalom- és Kultúratudományi Intézet (weboldal)

 
Tóthné dr. Kerülő Judit
 

Telefon: (36)42-599-400/2194

Email: kerulo@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485

 

Testnevelés és Sporttudományi Intézet (weboldal)

Pásztorné dr. Batta Klára
 

 

Telefon: (36)42-599-400/2707

Email: battak@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485

 

Történettudományi és Filozófia Intézet (weboldal)

 


 
Dr. habil. Kiss Lajos András
 

 

Telefon: (36)42-599-400/2188

Email: kisslaj@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485

 

Turizmus és Földrajztudományi Intézet (weboldal)


 
Dr. habil. Kókai Sándor
 

Telefon: (36)42-599-400/2276

Email: kokai@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485

 

Vizuális Kultúra Intézet (weboldal)


 
Dr. Szepessy Béla
 

Telefon: (36)42-599-400/2141

Email: szepessy@nyf.hu

Fax: (36)42-402-485

 

Zenei Intézet (weboldal)


 
Ferencziné Dr. Ács Ildikó
 

Telefon: (36)42-599-400/2552

Email: acsi@nyf.hu

Fax:(36)42-402-485

 

 

 

 

 

shadow