Tantárgyi tematikák oktatók szerinti csoportosításban

Tantárgyi tematikák oktatók szerinti csoportosításban

Az egyes tantárgyak tematikái a tantárgykódra kattintva érhetőek el.







Név                            

Tantárgykód Tantárgynév Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Terem
Dr. Bajalinov Erik PMB 2507 Vizuális nyelvek

 

12.00-14.00     E016
  WP 1415     14.00-16.00     E016
  PMB 1206 Operációs rendszerek   16.00-18.00     E016
  PMB 2507 Vizuális nyelvek     10.00-12.00   E014
  PMB 2507/WP1415 Vizuális nyelvek     12.00-13.00   CA115
  PMB1206  Operációs rendszerek     13.00-15.00   CA115
  PMB1206 Operációs rendszerek     15.00-17.00   E014
Dr. Blahota István MTM1010   12.00-14.00       E105
  AMB1201   14.00-16.00       CA112
  PMB1107 Numerikus analízis   8.00-11.00     E015
  PMB1107 Numerikus analízis   12.00-15.00     E015
  MTB 2111 Numerikus analízis       10.00-11.00 D7
Dr. Czeglédy István          
  MTM1006       12.00-13.00   B064/A
  MTM1006       13.00-15.00   B064/A
Dr. Boda István              
  KÖB1028 Adatbázis és rendszermenedzsment   10.00-12.00      
  KÖB1027 Menedzsment I.   12.00-14.00     B091/B
  KÖB2116 Menedzsment III.   14.00-16.00     K14
Prof. Dr. Dömösi Pál              
  PMB2108 Fordítóprogramok   10.00-11.00     B Nagy ea.
  PMB1210 Számításelmélet   11.00-12.00     B Nagy ea.
  PMB 2108 Fordítóprogramok   12.00-14.00     E014
  PMB2108 Fordítóprogramok   14.00-16.00     E014
Falucskai János PMB2518 Multimédia   8.00-10.00     E016
  PMB2518 Multimédia   11.00-13.00     E012
  WP1403       8.00-9.00   E016
  WP1403       9.00-11.00   E016
  WP1401       11.00-12.00   E016
  WP1401       12.00-14.00   E016
  SK1025       10.00-12.00   E127
Dr. Fazekas Szilárd PMB2508 Számítógépi grafika     13.00-15.00   E015
  AIB1001       15.00-17.00   E127
  PMB2108 Fordítóprogramok       8.00-10.00 E016
  AIB1001/KVM1205         10.00-12.00 E127
  PMB2508 Számítógépi grafika       13.00-15.00 E127
  MD1017/SK1024         15.00-17.00 E012
Gerda István Zsolt              
  AIB 1001   9.45-11.15       E012
  WP 1405   12.00-14.00       D4
  WP1104     9.00-10.00     K014
  WP1104     10.00-10.30     E127
  WP1405     10.30-12.00     E127
Prof. Dr. Gát György              
  MTB1020/MTM1001 Analízis III.       14.00-17.00 E014
Dr. Ionescu Klára PMB1207 Adatszerkezetek és algoritmusok     10.00-11.00   D5
  PMB1213 Algoritmusok tervezése és elemzése     12.00-14.00   D1
  PMB1214 A programozás módszertana     14.00-16.00   D6
  PMB1207 Adatszerkezetek és algoritmusok     16.00-17.00   E015
  PMN 1207 Adatszerkezetek és algoritmusok     17.00-18.00   E127
  WP1303         8.00-10.00 E014
  ITM1006         11.00-14.00 E014
  ITM1002         14.00-16.00 E015
Dr. Iszály György Barna KÖB1008 Művelődéstörténet II. 8.00-10.00       E015
  KÖB 1015 Információvisszakereső nyelvek I. 11.00-12.00       E015
  KÖB1015 Információvisszakereső nyelvek I. 12.00-14.00       E127
  KÖB1025 Interneteszközök és szolgáltatások I. 14.00-15.00       E014
  KÖB 2104 Internet eszközök és szolgáltatások III. 15.00-17.00       E016
  KÖB2526 Internet programozása II. 17.00-19.00       E016
  KÖB1025 Interneteszközök és szolgáltatások I.   8.00-10.00     E012
  KÖB2109 Elektronikus publikálás   10.00-11.00     E012
  KÖB2526 Internet programozása II.   11.00-12.00     E015
  KÖB2109 Elektronikus publikálás 12.00-14.00     B050
Dr. Kovács Zoltán              
  MTB1012 Geometria II. 14.00-16.00       E015
  MTB1012 Geometria II. 16.00-18.00       E015
  MTM1007/ITM2006 Lineáris algebra I. gyakorlat     17.00-19.00   E014
Dr. Kurdics János MTB1011 Algebra I. gyakorlat   8.00-10.00     B050
  MTB 1010 Algebra I.   10.00-12.00     D4
  CB3032     12.00-14.00     E127
  PMB1108 Valószínűségszámítás és statisztika       8.00-10.00 E012
  PMB1108 Valószínűségszámítás és statisztika       11.00-13.00 D5
  PMB1108 Valószínűségszámítás és statisztika       15.00-17.00 K015
Dr. Lénár Margit PMB 1104 Lineáris algebra 12.00-14.00       E014
  PMB1104 Lineáris algebra 14.00-16.00       E012
  PMB1104 Lineáris algebra 16.00-18.00       E127
  PMB1105 Analízis I. 18.00-20.00       E127
  PMB1105 Analízis I.   8.00-10.00     E127
  PMB 1104 Lineáris algebra   12.00-14.00     D7
Dr. Nagy Károly MTB1026 A matematika alapjai 9.00-11.00       E127
  MTB1026 A matematika alapjai 11.00-13.00       E106
  MTB1902   14.00-15.30       E127
  MTB1902   15.30-17.00       B050
  MTB1902       13.00-15.00   D7
Dr. Rozgonyi Tibor MTB1008 Analízis I.   12.00-14.00     E126
  MTB 1009 Analízis I. gyakorlat   16.00-18.00     E126
  PMB1103 Kombinatorika és gráfelmélet     7.00-10.00   D7
  GZB1209       10.00-12.00   A253
  MTB1021/MTM1001 Analízis III. gyakorlat       12.00-14.00 E126
  CB3090         15.00-17.00 E127
Dr. Szalontai Tibor              
  MTB 1006 Lineáris algebra I. 11.00-13.00       E126
  MTB2203 A matematika története 13.00-15.00       E126
  MTM2008   15.00-17.00       E126
  MTM2008     8.00-10.00     E126
  MTB1007 Lineáris algebra I. gyakorlat   14.00-16.00     E126
Dr. Szerafinné dr. Szabolcsi Ágnes KÖB1018 Szociológia II.     8.00-10.00   E126
  KÖB1022 Információforrások II.     10.00-12.00   E126
  KÖB1022 Információforrások II.     12.00-13.00   E126
  NKB 1639       13.00-14.00   E126
  KÖB1026 Online információkeresés     14.00-16.00   E016
  KÖB1026 Online információkeresés     16.00-18.00   E016
  KÖB2523 Különgyűjtemények II.       10.00-12.00 E126
  KÖB2113 Információforrások IV.       12.00-14.00 E015
Tanyiné dr. Kocsis Anikó KÖB1019 Könyvtártan I.   8.00-9.30     CA025
  KÖB1003 Kutatásmódszertan   9.30-11.00     CA025
  KÖB1011 Bibliográfiai adatfeldolgozás II.   11.00-12.30     CA025
  KÖB 1011 Bibliográfiai adatfeldolgozás II.   13.00-14.00     K11
  KÖB1017 Kommunikációelmélet II.   14.00-16.00     E127
  KÖB2115 Üzleti információ II.     8.00-9.30   E127
  KÖB2115 Üzleti információ II.     10.00-11.00   K015
  KÖB 1019 Könyvtártan I.     11.00-12.00   K015
  AIB1009       13.00-15.00   D4
Dr. Toledo Rodolfo              
  PMB1105 Analízis I. 12.00-14.00       B050
  PMB1105 Analízis I. 14.00-16.00       B050
  PMB 1105 Analízis I.   10.00-12.00     D7
Dr. Vályi Sándor PMB1211 Adatbázisrendszerek     8.00-10.00   E012
  PMB1211 Adatbázisrendszerek     10.00-12.00   E012
  ITM1003       13.00-15.00   E127
  PMB 1211 Adatbázisrendszerek     15.00-17.00   D7
  PMB 1211 Adatbázisrendszerek     17.00-19.00   E015
  ITM1003         8.00-10.00 E012
  WP1308         12.00-14.00 E012
Dr. Vattamány Szabolcs WP1302     12.00-14.00     D6
  MTB2201 Geometria III.   14.00-16.00     B050
  WP1302     16.00-18.00     E127
  AMB1201       12.00-14.00   CA113
  AMB 1201       14.00-16.00   B050
  AMB 1201       16.00-18.00   CA220
Vegera József WP1416   10.00-11.00       E016
  WP1416   11.00-13.00       E016
  WP1305   13.00-14.30       E016
  PMB1205 Programozási nyelvek II. 16.00-18.00       E012
  PMB2104 Programozási környezetek     8.00-10.00   E014
  PMB2104 Programozási környezetek     13.00-15.00   E014
  PMB 2104 Programozási környezetek     17.00-19.00   E016
Andrikó Imre WP 1414     16.00-17.00     E015
  WP 1414     17.00-19.00     E015
Halász Attila PMB2517 Rendszerprogramozás     8.00-10.00   E015
  PMB2517 Rendszerprogramozás     10.00-12.00   E015
  PMB2506 LINUX       8.00-10.00 E015
  PMB2517 Rendszerprogramozás       14.00-15.00 D7
  WP 1203         15.00-16.00 E016
  WP1203         16.00-17.00 E016
Hatvani István KÖB 2110         8.00-10.00 E126
  WP1406         10.00-12.00 E016
  WP1407         12.00-14.00 E016
  KÖB1023         14.00-15.00 E126
  KÖB1023         15.00-17.00 E126
Kerekes Péter PMB 2105 Internet eszközök és szolgáltatások 8.00-10.00       E014
  PMB2105 Internet eszközök és szolgáltatások 10.00-12.00       E014
  PMB2105 Internet eszközök és szolgáltatások 12.00-14.00       E012
  WP1307     8.00-10.00     E014
  WP1412     10.00-12.00     E016
  PMB2105 Internet eszközök és szolgáltatások   15.00-16.00     D3
  WP1412         10.00-11.00 E012
  WP1307         11.00-12.00 E012
Nagy Zsolt WP1409   8.00-10.00       E016
  PMB1205 Programozási nyelvek II. 10.00-12.00       D7
  PMB1205 Programozási nyelvek II. 12.00-14.00       E015
  PMB 1205 Programozási nyelvek II. 15.00-17.00       E014
Dr. Szabó István PMB 1208 Hálózati architektúrák és osztott rendszerek   14.00-16.00     D7
Böjtiné Tóth Henrietta KÖB1005 Etika       8.00-10.00 E127

 

shadow